Teşekkürler! Bu yavrucak sahiplendirildi.

lanaya

Detaylar

Ömürlük Yuvasını Arıyor!, İzmir

ÇOK ACİL! Dişi kısırlaştırılmış Rottweiler kırması!
İZMİR

Bulduğum muhitte bu yavrucağı gördüğüm gibi kapıp eve getirdim. Sokak köpekleri için hiç mi hiç sağlıklı olmayan bulunduğum konumda dışarda yavru bir Rottweiler kırması köpek birinin gözüne çarpsaydı anında kaparlardı.

Muhitimdeki tüm sokak köpeklerini tanırım. Yeni gelmiş bu taraflara. Gördüğüm gibi ona seslendim. Ona yaklaştığımı farkedince benden kaçmaya başladı. Bir köşede sıkıştırıp yakaladım. Sevdim, okşadım. Bana ısındıktan sonra başını kucağıma gömüp ağlamaklı sesler çıkarmaya başladı. Belliydi, çok korkmuştu. Eve getirdim. Temizledim, pakladım. Evim küçük ve iki kedim, bir köpeğim var. Her ne kadar bizim kediler bir köpekle mükemmel anlaşabilselerde, farklı ve kedilerden pek hoşlanmayan bir köpüş geldiğinde ortalık biraz karışabiliyor. Bu yüzden bahçede bağlı tutuyorum. Ama korunaklı bir bahçe 🙂 Şu anda keyfi yerinde minnoşun. Sarılmaya bayılan bi köpek. Başını alın böğrünüze koyun saatlerce orada huzurla bekleyebilir. Tamamen sevgiye ve güvene aç bir köpek.

Bahçede bağlı kaldığı süre boyunca sessizce bekliyordu. Bir yabancı yaklaştımı bizleri uyarıyor. Balkona çıkıp seslendiğimizde bir sorun olmadığını anlayıp neşeli neşeli kuyruk sallıyor. Anlayacağınız koruma içgüdüsü çok fazla ve aşırı akıllı. 🙂 Bende kaldığı süreç boyunca otur, yat, gel komutlarını çalışmaya başladık bile. Ve çabucak kapıyor komutları.

Mahallemizin çocuları ile koştura koştura oynuyor. Kendi gibi küçük insanlarla mükemmel anlaşıyor 🙂 Eh ne de olsa o da bir bebek olduğu için oynarken aşırı heyecanlandığında oradan oraya koşup o gür sesiyle etrafı coşturuyor 😀 Benim köpek ile mükemmel anlaşıyorlar. Saatlerce sıkılmadan oynayabilecek kapasitede.
Şimdi ise şikayetler geldiği için bizim balkona aldık. Yağmur ve soğuk gecelerde içeri alıyorum ama kedilerle birlikte çok zorlanıyorum. Ama orada daha fazla durmasını istemiyorum.

Ne yazıkk ki 4.bir yavruya bakabilecek ne maddi durumum ne de vaktim var. Onun çok daha mutlu olmasını istiyorum. Sıcacık bir yuvası, ailenin bir parçası olsun istiyorum. Sevgi ile büyütecek,kendi evladı gibi koruyup kollayacak bir aile arıyorum. Onun ömürlük yuvası olmak ister misiniz?

Karın bölgesinde sebebini anlayamadığım bir şişlik var. Maddi durum el vermediği için veterinere götürme imkanı bulamıyorum.

Sahiplendiren

Açıklama

İlan Durumu:
Aktif değil, ailesine kavuştu, sahiplendirildi. :)
PETBUL İlan No: 142841
PETBUL'a Eklendiği Tarih: 12-02-2018 saat 19:02
İletişim
Herhangi bir ücret talep edilmesi yasaktir. Eger böyle bir durum ile karsilasirsaniz Lütfen bize bildirin

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin

İletişim Bilgileri: Ailesine kavuştuğu için iletişim bilgileri aktif değil.
Kurallar
 • ÜCRETSİZDİR!
  Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

 • BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!
  - İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.
  - Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

 • PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!
  Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

 • YAPTIRIM!
  Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.


Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.


Siz de fikrinizi paylaşabilirsiniz, unutmayın Petarkadaş'ta saygı önce gelir...

Sitede Gezenler

3 üye şu anda sitede.

Reklam

Hayvan Dostu Markalar