Rüzgar Yuvasına Uçuyor

Rüzgar

Kedi · Tekir Kedi · Yavru · Dişi
İstanbul · Ümraniye · 2024-06-13
Sahiplenmek için başvur

Bu avuç kadar kız 100 km hızla giden arabamın altında dakikalarca seyahat etti. Sesini duyunca defalarca akan trafikte arabayı durdurup kendisini aradım. Baya maceralı geçen bir gecenin ardından şimdi benim duşakabinimde misafir olarak ikamet ediyor. Kendisi küçük ama anlatacak hikayesi büyük bir arkadaşımız.

Huyu da kendisi gibi çok güzel çıktı. Eğer temas bağımlısı bir kedi arıyorsanız Rüzgar size uygun olabilir. Bu kadar insan seven ve sokulgan çok az kedi gördüm.
Çağırdığımda geliyor, üstüme çıkmak için fırsat kolluyor, insan çok seviyor.

Yaş mama ve kuru mamayı suda yumuşatarak verdim. Kumu kullanma konusunda hiçbir problem yaşamadık, direkt alıştı. Sahiplenmeden sonraki süreçte de ihtiyacınız olan her konuda elimden gelen yardımı yapabilirim.

Yavru kedilerin eve ve evdekilere alışma sürecini sabırla ve keyifle gecirebilecek, onu bir aile bireyi gibi görebilecek, sahiplenmeden sonra da iletişimde kalabileceğim güvenli daimi yuvasını arıyorum.

Çocuklarına oyuncak arayanlar ve düzeni henüz oturmamış olanlar lütfen aramasınlar.

İlan Numarası : 283241
ÜCRET İSTENİRSE GÜVENMEYİN!

Herhangi bir sebeble ücret istenilirse sakın güvenmeyin ve .

YASAL UYARI!

İlan sahibinin aşı, sigorta, nakliye veya herhangi bir ücret istemesi durumunda göndermeyip bize şikayet etmeniz gerekmektedir. Bahsedilen bilgileri ve ücretleri göndermeniz durumunda petarkadas'in hiç bir sorumluluğu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

Sosyal medyanda paylaş,

bu can yuvasını bulsun!

Sahiplendiren
Melike A. Profile Picture
Melike A.
Sponsor
Sponsorsponsor