Şans Kedisi Lucy Yuva Arıyor, Bursa

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Dişi
Adı
Lucy (Lusi)
Konum
/ Bursa
Pet Türü
Kedi
Irk
Soke
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
01-07-2020
Yaş
Yavru (6 aydan küçük)
Açıklama
Kızımız 3 aylık civarında, oyuncu ve çok insancıl. Tüyleri kabarık kabarık olacak sanırım, şimdilik uzun görünüyorlar. Kucakta uyumaya bayılıyor. Kendisi 3 renkli bir şans kedisi ama maalesef büyük bir talihsizlik yaşayarak sokakta kalmış. Sorumluluğunu alamayacak bazı "yetişkinler" tarafından evde bakılıp hevesleri geçtikten sonra bahanelerle yakınımızdaki bir dükkanın önüne bırakmışlar. Eve alışkın bir yavru sokakta yaşayabilir mi diye düşünmemişler bile. Neyse, bu üzücü olay neticesinde arkadaşlarım bana ulaştı, ben de hemen eve getirdim. Ev ortamına çok uyumlu. Benim zaten 2 kedim olduğundan 3.ye bakmaya gücüm yetmiyor gerçekten, o yüzden Lucy'ye bir yuva arıyorum. Ömür boyu onunla yaşamak isteyecek bir ailesi olmasını umuyorum.

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.