Sarı Şeker,Ömürlük Ailesini Arıyor, İstanbul

Sahiplendiren
Kişisel
Profil
Cinsiyet
Erkek
Adı
GÜNEŞ
Konum
/ İstanbul
Pet Türü
Kedi
Irk
Tonkinese
İkincil Irk (varsa)
Renk
Pet Chip No
Tarih
13-02-2020
Yaş
Genç ( 6 ay - 2 yaş)
Açıklama
Güneş,6 aylık,kısır,pofuduk bir erkek..Mama yiyor,kum kullanıyor..İç-dış parazit uygulamaları ve veteriner kontrolleri tam. Bıcır bıcır,sevgi dolu,oyuncu bir evlat..Diğer canlarla uyum sorunu yok.. Onu evlat bilip bağrına basacak,kıl,tüy,alerji vb sebepleri olmayan ÖMÜRLÜK ailesini arıyoruz.. İSTANBUL/ATAŞEHİR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRME İLANIDIR AŞI,MAMA,KUM,VETERİNER VS.HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR

Kurallar

ÜCRETSİZDİR!

Hiçbir ilan ticari, para kazanmak, mama karşılığı vs. amacıyla olamaz.

BARINAĞA BAĞIŞ KARŞILIĞI SAHİPLENDİRME OLABİLİR!

- İlan sahibi bir hayvan barınağına bağış yapılmasını isteyebilir. Bu banka dekontuyla veya barınağın verdiği bir belgeyle kanıtlanır.

- Bağış sadece hayvan barınaklarına yapılabilir. İlan sahibi bağışın kendisine gönderilmesini talep edemez!

PET ARIYORUM İLANLARI AÇILAMAZ!

Köpek, kedi vs. pet arıyorum ilanları açılamaz. PETBUL, sadece sahiplendirme ilanları içindir.

YAPTIRIM!

Aksi davrananların ilan ve/veya üye hesapları uyarı dahi olmadan silinir.

Sahiplenmek istediğiniz evsiz hayvanın iletişim bilgilerinden göndericisi barınak veya gönüllüyle telefon, mail vb. yollarla iletişime geçmelisiniz. Her barınak veya gönüllünün kendine has, fakat ticari olmayan şartları olabilir, Petarkadaş üyesi olmanız gerekli değil!

"PETBUL, Evsiz Hayvanları Sahiplendirelim" projesi barınak ve gönüllülerin desteğiyle işleyen sosyal fayda amaçlı bir projedir. Lütfen, web sitenizden destekleyin!

Evsiz hayvan ilanları eklemek için Pet Arkadaş üyesi olmalısınız, üye olarak kaydınızı yaptırdıktan sonra üye girişi yaparak evsiz hayvan ilanlarınızı ekleyebilirsiniz.

Ücret talep edilmesi yasaktır. Aşı, sigorta, ulaşım veya herhangi bir ücret istenirse asla göndermeyin ve bize şikayet edin.