Sahiplendirme İlanları

Jack Russell Sahiplenme

Jack Russell sahiplenme amacıyla tercih edilen popüler köpek ırklarındandır. Küçük yapılı bu köpekler oldukça sevimli bir görünüme sahiptirler. Sevimli halleriyle adeta etrafa neşe saçarlar. Sahipleriyle oyun oynamaya bayılırlar. Bu nedenle bir Jack Russell sahibi olmak enerjik bir hayat yaşamaktır.

Yaşamına neşe katmak, yalnızlığını sonlandırmak, bir köpeğin sevgisini kazanmak isteyenler Jack Russell sahiplenmeyi tercih edebilir. Hem bahçeli evlerde hem de apartman dairelerinde bu köpeklerin bakımı yapılabilir.

Yavru Jack Russell Sahiplenme

Jack Russell’ler her daim neşeli hayvanlardır. Küçük yaşlardan itibaren hareketli bir hayat sürerler. Yavru Jack Russell sahiplenme hayatta vereceğiniz en doğru kararlardan birisidir. Bir Jack Russell Terrier size gerçek dostluğun ne olduğunu gösterecektir.

Jack Russell besleme planınız varsa satın almadan önce sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Sitemizde 12 Jack Russell sahiplenilmek için beklemektedir. Kendine yeni bir yuva arayan minik dostlarımıza kucak açarak mağdur olmalarını önleyebilirsiniz.

Ücretsiz Jack Russell Terrier Sahiplendirme

Jack Russell Terrier sahiplenilmek için çok tercih edildiğinden yaygın olarak bulunan bir cinstir. İstenilen yaş, cinsiyet ve durumdaki Jack Russell Terrier’i sitemizde bulabilirsiniz. Ücretsiz Jack Russell sahiplendirme sayesinde herhangi bir ödeme yapmadan köpeğinizi sahiplendiren kişiden teslim alabilirsiniz.