Sahiplendirme İlanları

Munckhin Kedi Sahiplenme

Munckhin dünyanın en sevimli kedi cinslerinden birisidir. Munckhin kedi sahiplenme fikri olan herkes bu minik sevimlilerle birkaç gün yaşadıklarında ne kadar doğru bir karar verdiklerini anlarlar. Kısa bacaklarıyla etrafta minicik bir Munckhin dolaşması vazgeçilmez anlardandır. Yüksek enerjileri ile bulundukları ortama pozitiflik saçarlar.

Yavru Munckhin Kedi Sahiplenme

Munckhin büyümeyen kedi cinslerindendir. Yavruluktan yetişkinliğe geçerken bir müddet vücut gelişimi gösterirler. Sonrasında vücut gelişimleri durur. Tüm dünyada kısa bacakları sayesinde meşhur olmuşlardır. Kısa bacaklarıyla evin bir köşesinden diğerine koşuşturup durular.

Çok sempatik olduklarından yavru Munckhin kedi sahiplenme birçok kedi sever tarafından istenilen bir durumdur. Bu cinse ait üye sayısı ülkemizde düşük olduğundan bu kedileri her yerde bulmak mümkün olmazken sitemiz bu duruma son vermiştir. Sitemizde yer alan ücretsiz Munckhin sahiplenme ilanlarıyla şu ana kadar 9 minik kendine sıcak bir yuva bulmuştur.

Ücretsiz Munckhin Kedi Sahiplendirme

Munckhin nadir rastlanan bir kedi ırkıdır. Munckhin kedi satın alınmak istendiğinde binlerce lira ödemek gerekirken ücretsiz bir şekilde sahiplenilebilirler. Eğer bu cins bir kedi almak istiyorsanız bir kere olsa dahi sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Sahiplendiğinizde yeni yuvaya ihtiyacı olan bir kedinin mağdur olmasını önlersiniz.

Ücretsiz kedi sahiplendirme ilanları sayesinde sempatik bir Munckhin sahibi olabilirsiniz. Hem de ona ihtiyacı olan sıcak yuvayı sunmuş olursunuz. Kısacası aranızda ömrünün sonuna kadar azalmayacak bir sevgi bağı kurarsınız.

Sponsorsponsor