Sahiplendirme İlanları

Poodle Sahiplenme

Poodle sahiplenme başlığının sahiplenme konularında en çok arananlardan olmasına şaşırmamak gerekir. Sevimli görünüşleri, eğlenceli yaşantıları ve nispeten daha kolay bakılabilir olmalarıyla Poodle'lar en çok tercih edilen, en çok sahiplenilmek istenen köpek türlerindendir. Özellikle apartmanda yaşayan hayvan severlerin ilk tercihi olurlar.

Yavru Poodle sahiplenme seçeneğini de gözden geçirmeniz durumunda diğer köpeklerin aksine bir eğitilme durumuyla karşılaşabilirsiniz. Poodle'lar zeki, atik ve eğitilebilir olarak sınıflandırılmış köpeklerdir yani yavru veya olgun farketmeksizin çok kolay eğitilirler ve yaşantınıza adapte olurlar.

Ücretsiz Poodle Sahiplenme

Bir Poodle ile evinizi paylaşmak için binlerce lirayı işin ticaretine vermek yerine, farklı nedenlerle Poodle yavrularını veya doğrudan Poodle'larını sahiplendirmek zorunda kalan insanların köpeklerine sahip çıkabilir ve bunu yaparken hiçbir ücret ödemeyebilirsiniz. İlanlarımızdan faydalanarak tamamen ücretsiz olarak bir belki birden fazla kanişe kapılarınızı açabilirsiniz. 

Ne kadar ücretsiz bir sahiplenme dönemi yaşayacak olsanız da gerek evinizin imkanlarını, gerek yapılması gerekecek harcamaları unutmamalısınız. Evinize aldığınız Poodle geçici bir misafir değil, yeni ev arkadaşınız olacağı için tüm planlamanın itina ile yapılması gerekir. 

Minyatür Kaniş Sahiplenme Sonrası Masraflar

Kaniş sahiplenme sırasında bir ücret ödemenize gerek yok olmadığını söylemiştik fakat sahiplenme ücretsiz olsa bile bazı masraflar için hazırlıklı olmalısınız. Bir hayvanın bakımını üstlenme fikri çok kutsal olduğu kadar, çok zor bir karardır. Tüm sorumluluğu üzerinize alacağınızı ve evcil hayvanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlamanız gerektiğini unutmamalısınız.

  • Mama Kabı
  • Su Kabı
  • Temizlik Ürünleri
  • Oyuncaklar
  • Aşı Takvimleri
  • Tasma

Listemizde göreceğiniz ihtiyaçlar kimi zaman sahiplenmek istediğiniz Poodle cinsi köpeğin eski sahibi tarafından da sizinle paylaşılabilir. Yine de bu durumu yok sayıp, sıfırdan bir Poodle için yapabileceğiniz masrafı gözden geçirmeli ve imkanlarınıza göre bir seçim yapmalısınız.

Kaniş Köpek Sahiplendirme

Kaniş köpekler evde beslenmelerinin kolaylıkları ve tatlı görünüşleri ile en çok tercih edilen köpek türleri arasında yer alırlar. Tam da bu nedenle kaniş köpek sahiplendirme ilanlarının sayısı diğer sahiplendirme ilanlarından biraz daha fazladır. Minik dostuyla eskisi kadar ilgilenemeyen, sağlık sorunları, maddi sıkıntılar yaşayan hayvan severler istemeyerek de olsa kanişleri için yeni bir yuva arayışına giriyorlar. 

Can dostlarıyla ayrılmak zorunda kalan, terkedilmiş halde bulduğu kanişe geçici bakabilen hayvan severlere destek olmak, tatlı mı tatlı bir kaniş köpeğin ilanını sahiplendirme ilanları arasından kaldırmak için Poodle (Minyatür Kaniş) köpek sahiplenme kategorimizden faydalanabilirsiniz.