Sahiplendirme İlanları

Aradığınız özelliklerde pet ilanı bulunmamaktadır

Pug Sahiplenme

Pug sahiplenme apartmanda köpek beslemek isteyenler arasında oldukça popülerdir. Mops adı da verilen bu ırk, küçük köpek cinslerinden birisidir. Süs köpeği sınıfında bulunan Pug köpekler çok oyuncudurlar. Oyun oynamaya bayılırlar. Yorulsalar bile oyuna ara vermek istemezler.

Hayatına neşe ve enerji katmak isteyen kişiler için Pug cinsi köpekler çok uygundur. Aile bireylerine alışıp hemen kaynaşırlar. Ona sevgi veren herkese karşı sevgi doludurlar. Yani bir Pug sahiplenildiğinde köpeklerin sadık ve samimi sevgisi sonuna kadar hissedilir.

Yavru Pug Sahiplenme Ücretsiz

Yavru pug fiyatları oldukça yüksektir. Bu nedenle Pug sahibi olmak isteyen kişiler satın almayıp sahiplenmeyi tercih etmelidir. Acilen yuvaya ihtiyacı olan yüzlerce Pug köpek varken satın almaya devam etmek mağduriyetlerine göz yummak olacaktır.

Sitemizde 0 minik dostumuz sahiplendirme ilanları aracılığıyla aradığı yuvayı bulmuştur. Siz de ücretsiz Pug sahiplenme ilanlarını inceleyerek hayalini kurduğunuz tüylü dost kavuşabilirsiniz. Sıcak yuvaya ihtiyacı olan bir patiliye kucak açıp evinizi neşeyle doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Pug Sahiplendirme

Pug sahiplenme için popüler bir cins olduğundan bu köpeklerin satışı ve sahiplendirilmesi yaygın bir şekilde yapılır. Daha önce sahiplenilmiş ve artık bakılmak istenmeyen, bilinçsiz çiftleştirilmeler sonucunda doğan binlerce köpeğin sıcak bir yuvaya ihtiyacı vardır.

Minik dostlarımızın mağdur olmaması için sitemizde bulunan 7 ücretsiz pug sahiplendirme ilanından bir tanesini seçebilirsiniz. Sahiplenmek için bir köpek seçerek aslında bir hayat kurtarmış olursunuz.

Sponsorsponsor