Sahiplendirme İlanları

Rus Finosu Sahiplenme

Sevimli, tatlı görünümlü bir köpeğim olsun diyorsanız Rus finosu sahiplenme tam size göredir. Siyah beyaz tüyleri ve sürekli gülen yüzüyle etrafa pozitiflik katan neşe dolu hayvanlardır. Bir Rus finosu sahibi olmak paha biçilemezdir.

Kendine iyi bir arkadaş, hayatına bir eşlikçi arayanlar sıklıkla Rus finosunu tercih ederler. Çok bulunan bir cins olmadıklarından bu köpekleri sahiplenmek kolay olmuyorken sitemiz sayesinde bu durum geçmişte kaldı. Hemen Rus finosu sahiplenme ilanlarını inceleyerek sizi bekleyen sevimli minikleri görebilirsiniz.

Yavru Rus Finosu Sahiplenme

Rus Finosu’nun bilinen diğer adı Bolonka’dır. Çok fazla gelişim göstermeyen bu köpekler yavruyken pek şirin olurlar. Safkan beyaz tüylü veya beyaz-siyah karışık tüylü olabilirler. İçerisinde asla kötü niyet barındırmayan yavru Rus finoları sahiplerine sevgiyle bağlanırlar.

En küçük anından itibaren ben yetiştireyim diyorsanız ilanlarımız aracılığıyla yavru Rus Finosu sahiplenme yapabilirsiniz. Köpeğinin çiftleşmesi sonucunda dünyaya gelen birden fazla yavruya aynı anda bakamayacak olanlar bazı yavruları sahiplendirmek isterler. Siz de yeni bir yuvaya ihtiyaç duyan bu yavruları sahiplenebilirsiniz.

Ücretsiz Rus Finosu Sahiplendirme

Rus finosu oldukça güzel görünümlü, iyi bir karaktere sahiptir. Evde köpek beslemek için adeta ideallerdir. Neyse ki bu köpek ırkına mensup pek fazla üye yoktur. Çok bulunan bir cins olmadıklarından satın alınmak istendiğinde yüksek ücretler ödemek gerekebilir.

Satın almak yerine sahiplenmeyi tercih ederseniz sitemizde bulunan ilanları incelemenizi öneririz. Ücretsiz Rus finosu sahiplendirme ilanlarında her yaş, cinsiyet ve özellikte köpek mevcuttur. İlan detaylarına bakıp istediğiniz köpeğe ömürlük yuva olabilirsiniz.

 

Sponsorsponsor