Sahiplendirme İlanları

Samoyed Sahiplenme

Samoyed, beyaz kabarık tüyleriyle dikkat çeken Sibirya kökenli bir köpek ırkıdır. Samoyed sahiplenme düşüncesi olanlar köpeğin karakter özelliklerini incelediğinde kesin kararını verecektir. Ülkemizde az bulunan ırklardan olan Samoyed köpekleri kaçırmak istemeyeceklerdir.

Samoyed artık dünyanın çeşitli ülkelerinde satılan ve beslenilen bir köpektir. Ülkemizde de sahiplendirilmesinde sorun yoktur. Samoyed satın alma düşüncesinde olanlar sahiplendirilmek için yuva arayan tüylü dostlarımızı incelemelidir. Satın alınmayı sahiplenildiğinde sevimli dostlarımız mağdur olmadan yeni yuvalarına kavuşabilmektedir.

Yavru Samoyed Sahiplenme

Samoyed cinsi zeki köpek ırkları arasında yer alır. Eğitimi çok zor olmayan bu köpekler kurallara itaat ederler. Yavru Samoyed sahiplenme, köpeğin gelişimi ve eğitimi açısından çok önemlidir. Yavruyken sahiplenildiklerinde sahiplerine çok daha bağlı olurlar. Yaşadıkları eve çok daha kolay adapte olabilirler.

Samoyed sahiplenebilmek için herhangi bir yerden satın almaya gerek yoktur. Sitemiz sayesinde ücretsiz Samoyed sahiplenme mümkündür. Şu anda yeni yuvaya ihtiyacı olan 21 Samoyed köpek mevcuttur. Yuva arayan patililerimizin ilanlarını inceleyerek ömürlük dostunuzu bulabilirsiniz.

Ücretsiz Samoyed Sahiplendirme

Köpek bakımı herkesin yapabileceği bir durum değildir. Yalnızca köpeğin her şeyiyle bıkmadan alakadar olabilecek kişiler böyle bir karar almalıdır. Aksi halde sevimli dostlarımız mağdur olmaktadır. Köpek satın alan birçok kişi çeşitli sebeplerden dolayı bakımına devam edemeyerek başkalarına sahiplendirmek isterler.

Sitemizde ücretsiz Samoyed sahiplendirme ilanları aracılığıyla onlarca köpeğimizi ömürlük yuvasını aramaktadır. Eğer bir Samoyed’iniz olsun istiyorsanız ilanları inceleyip size en uygun olanı bulabilirsiniz. Yeni dostunuza köpek isimleri içerisinden güzel bir seçim yapmayı ihmal etmemelisiniz.

 

Sponsorsponsor