Sahiplendirme İlanları

Scottish Fold Sahiplenme

Scottish Fold sahiplenme ailesine patili birinin katılmasını isteyenler için verilebilecek en doğru kararlardan birisidir. Çünkü bu kediler yapıları gereği hemen ailenin bir parçası olurlar. Sessiz ve çekingen gibi dursalar da aile ortamında oyuncu ve cana yakındırlar.

Scotttish Fold’lar uyumlu kedilerdir. Bundan dolayı kedi sahiplenme denildiğinde akla gelen en popüler ırklardan birisidir. Yaşadığı ortama kolayca uyum sağlar. Başına buyruk davranmak yerine sakin tavılar sergiler.

Yavru Scottish Fold Sahiplenme

Scottsh Fold yavruluk döneminden itibaren çok tatlı ve güzel olan kedilerdir. Diğer kedi ırkları arasından sıyrılmalarına sebep olan en belirgin fiziksel özellikleri içine kıvrık olan kulakları ve yuvarlak yapıdaki kafalarıdır. Bu özellikler nedeniyle çok sempatik ve sevimli görünümdedirler.

Bu sevimli kedilerin her haline şahit olabilmek için yavru Scottish Fold sahiplenme tercih edilebilir. Yavruyken sahiplenilen kediler yetişkin kedilerden daha çok bakıma ihtiyaç duyar, sahibiyle daha yakın bir bağ kurar.

Ücretsiz Scottish Fold Sahiplendirme

Kedi isimleri arasından “Duman” Scottish Fold’lara en çok verilen isimlerden birisidir. Çünkü Scottish Foldlar duman rengi, orta uzunluktaki, pürüzsüz tüy görünümleriyle tanınırlar. Ancak bu ırkın farklı tüy renginde üyeleri de mevcuttur.

Scottish Fold satın almak istiyorsanız satın almak yerine sahiplenmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan 75 ücretsiz Scottsh Fold sahiplendirme ilanları aracılığıyla yüzlerce minik dostumuz kendisine yeni bir yuva aramaktadır. Acilen yuvaya ihtiyacı olan dostlarımızdan birisini seçerek mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.