Sahiplendirme İlanları

Scottish Fold Sahiplenme

Scottish Fold sahiplenme, ailesine patili birinin katılmasını isteyenler için verilebilecek en doğru kararlardan birisidir. Çünkü bu kediler yapıları gereği hemen ailenin bir parçası olurlar. Sessiz ve çekingen gibi dursalar da aile ortamında oyuncu ve cana yakındırlar. Çocuklu ailelerin, kedileriyle oynamak, onlara dokunmak isteyenlerin ilk tercihi olurlar.

Scotttish Fold’lar uyumlu kedilerdir. Bundan dolayı kedi sahiplenme denildiğinde akla gelen en popüler ırklardan birisidir. Yaşadığı ortama kolayca uyum sağlar. Başına buyruk davranmak yerine sakin tavılar sergiler. Eşyalarınıza zarar verilmesi gibi bir korkunuz varsa sahiplenmeyi bekleyen diğer kedilerin yanında Scottish Fold sahiplendirme ilanları arasından bir kedi bu sorunu çözebilir.

İnsanlar birçok farklı nedenle Scottish Fold'larını sahiplendirmek zorunda kalabiliyorlar. En az kendileri kadar sıcak bir aile ortamı arayan hayvan severler, Scottish Fold kedi sahiplenme ilanlarını gezen diğer hayvan severlerin kedileri için, kedilerinin yavruları için yuva olmalarını bekliyorlar. 

Yavru Scottish Fold Sahiplenme

Scottsh Fold yavruluk döneminden itibaren çok tatlı ve güzel olan kedilerdir. Diğer kedi ırkları arasından sıyrılmalarına sebep olan en belirgin fiziksel özellikleri içine kıvrık olan kulakları ve yuvarlak yapıdaki kafalarıdır. Bu özellikler nedeniyle çok sempatik ve sevimli görünümdedirler. Scottish Fold yavru sahiplenme sayesinde bu sempatik kedilerden birisine kapılarınızı açabilirsiniz.

Bu sevimli kedilerin her haline şahit olabilmek için yavru Scottish Fold sahiplenme tercih edilebilir. Yavruyken sahiplenilen kediler yetişkin kedilerden daha çok bakıma ihtiyaç duyar, sahibiyle daha yakın bir bağ kurar. Scottish Fold yavru sahiplenme sayesinde küçük bir kedinin nasıl büyüdüğüne kendi gözlerinizle ve ailenizle şahit olabilirsiniz.

Yavru Scottish Fold'ların ne kadar çabuk alışma sürecini atlattıklarını, isimlerini ne kadar kolay öğrendiklerini yaşadığınızda şok olabilirsiniz. Kimsenin ayrılmak istemeyeceği kadar eğlenceli ve uyumlu olan bu canlılar ne yazık ki Scottish Fold sahiplendirme ilanları arasında kendilerine yer buluyorlar.

Ücretsiz Scottish Fold Sahiplendirme

Kedi isimleri arasından “Duman” Scottish Fold’lara en çok verilen isimlerden birisidir. Çünkü Scottish Foldlar duman rengi, orta uzunluktaki, pürüzsüz tüy görünümleriyle tanınırlar. Ancak bu ırkın farklı tüy renginde üyeleri de mevcuttur.

Scottish Fold satın almak istiyorsanız satın almak yerine sahiplenmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde bulunan 485 ücretsiz Scottsh Fold sahiplendirme ilanları aracılığıyla yüzlerce minik dostumuz kendisine yeni bir yuva aramaktadır. Acilen yuvaya ihtiyacı olan dostlarımızdan birisini seçerek mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz.

Scottish Fold ücretsiz sahiplendirme ilanları aracılığıyla kedilerin ticarete alet edilmesini önlerken kendi imkanlarınızı da verimli kullanabilirsiniz. Sitemizden yapacağınız Scottish Fold sahiplenme ücretsiz olsa bile birçok farklı masraf ile kapınızı çalacaktır. 

Scottish Kedi Sahiplenme

En çok sevilen kedi ırkları arasında olan Scottish Fold kedileri sahiplenme ve sahiplenme ilanları altında da en çok rağbet gören ırklardan birisidir. Scottish kedi sahiplenme aramasıyla Petarkadaş ile tanışan kedi severler hiçbir ücret ödemeden Scottish kedi sahiplenme işlemlerini gerçekleştirebilir. Sadece kedi sahiplenmek, bir Scottish Fold ile evini paylaşmak isteyenler değil, kedisinden ayrılmak zorunda kalan kedi sahipleri de Scottish Fold kedi sahiplendirme ilanları oluşturarak Petarkadaş'tan faydalanabilir. 

Sponsorsponsor