Sahiplendirme İlanları

Sfenks Kedi Sahiplenme

Sfenks kedisi dünya üzerinde birkaç tane bulunan tüysüz kedi cinslerinden birisidir. Sfenks kedi sahiplenme ilginç görünümünden dolayı bazılarının ilk tercihlerindendir. Kanada kökenli olan bu kediler artık tüm dünyada tüysüz kedi olarak bilinmektedir.

Sfenks kedisinin bilinen diğer adı Sphynx’dir. Tüysüz vücutları dik ve uzun kulaklarıyla diğer kedi cinsleri arasından farklı oldukları hemen belli olur. Yüz ifadeleri sert görünse de çok cana yakın karaktere sahip kedilerdir.

Yavru Sfenks Sahiplenme

Baz kediseverler kedi tüyüne olan alerjileri sebebiyle evde kedi besleyemezler. Evde kedi beslemek dünyanın en keyifli şeylerinden birisi olduğu için bu deneyimden mahrum kalmaları oldukça üzücüdür. Böyle kişiler vücudundan hiç tüy bulunmayan Sfenks sahiplenme düşünebilir.

Sfenks kedileri hayata tüysüz olarak doğarlar ve yaşamlarının sonuna kadar bu böyle gider. Bir kedinin en başından beri gelişimini görmek isteyenler Yavru Sfenks sahiplenme düşünebilir. Sphynx kedisi yavru dönemindeyken yaşadığı yere hemen uyum sağlayıp benimser.

Ücretsiz Sfenks Sahiplendirme

Sfenks dünyanın en bilinen kedi ırklarından birisidir. Ancak bu kediyi yetiştiren yerleri bulmak zordur. Sfenks kedi sahiplenme hayali olanlar ücretsiz Sfenks sahiplendirme ilanlarıyla hayallerini gerçekleştirebilir. Artık kedisine bakamayacak olan yüzlerce kişi kedi sahiplendirme ilanı açarak minik dostlarımıza yeni yuva aramaktadır.

Sfenks kedisi nadir bir cins olduğu için aradığınız kediyi ilanlardan bulmanız çok daha kolaydır. Hangi kediyi sahiplenmek istediğinize karar verdikten sonra sahiplenme başvurusunda bulunup kediyi teslim alabilirsiniz.

Sponsorsponsor