Sahiplendirme İlanları

Sibirya Kurdu Sahiplenme

Sibirya kurdu beyaz tüyleri ve parlak gözbebekleriyle güzel görünüme sahip çekici bir köpek ırkıdır. Sibirya kurdu sahiplenme kararı alan kişiler genellikle bu köpekleri bekçilik ve çobanlık görevleri için seçerler. Evde bakım için uygun olmayan bu köpekler, kendilerine verilen görevleri başarıyla yerine getirebilirler.

Sibirya kurdu diğer adıyla Husky, buz mavisi gözleriyle sert ve asil bir görünüme sahip olsa da sevecen hayvanlardır. Kurda benzer görünümdeki bu hayvanlardan bazıları korkabilir. Bu nedenle bir Husky sahibi olmak isteyenler tüm durumları gözden geçirmelidir.

Yavru Sibirya Kurdu Sahiplenme

Sibirya kurtları yavruyken sosyalleştirildiklerinde sevgi dolu olurlar. Yavruyken yeterince sosyalleşmeyenlerde yabancılara ve diğer hayvanlara karşı agresif tavırlar görülebilir. Bu nedenle yavru Sibirya kurdu sahiplenme Husky hayranları tarafından sıkça tercih edilir.

Sitemizde bulunan 50 Sibirya kurdu sahiplenme ilanını inceleyerek aradığınız minik yavruyu bulabilirsiniz. Yeni yavrunuza ne isim vereceğinizi düşünüyorsanız köpek isimleri içerisinden onun cam gibi mavi gözlerine uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Ücretsiz Sibirya Kurdu Sahiplendirme

Sibirya kurdu egzersiz yapmaya ve hareket etmeye bayılan hayvanlardır. Hayatınıza enerji katmak istiyorsanız hemen bir Sibirya kurdu sahiplenmelisiniz. Bu güzel köpeklere sahip olabilmek için binlerce lira ödemek yerine yuva arayan bir tanesini seçebilirsiniz.

Sitemizde yüzlerce kişi ücretsiz Sibirya Kurdu sahiplendirme ilanı açmaktadır. Bu ilanları inceleyerek hayalini kurduğunuz Husky’ye ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Böylece hem hayaliniz gerçekleşir hem de bir köpeğimiz daha kendine yeni bir aile bulmuş olur.

Sponsorsponsor