Sahiplendirme İlanları

Siyam Kedisi Sahiplenme

Siyam kedisi renkli gözleriyle ününü tüm dünyaya yaymış bir ırktır. Safkan olan bu ırk, karmaşık genlere sahip değildir. Bundan dolayı kendine özgü karakteri ve sağlıklı bir geçmişi vardır. Siyam kedilerinin bilinen pek fazla genetik hastalığı olmadığından iyi bakıldıklarında uzun yıllar yaşayabilirler.

Kedi sahiplenme fikri olan herkes dünyanın en zeki kedilerinden birisi olan Siyam’ları düşünebilir. Siyam kedisi sahiplenme için sitemizde yer alan sahiplendirme ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır.

Ücretsiz Siyam Kedisi Sahiplenme

Zeki kedi ırkları denilince hemen akla gelen Siyam’lar evde bakım için en uygun kedilerden birisidir. Diğer evcil hayvanlarla ve evdeki çocuklarla iyi bir şekilde anlaşabilirler. Kendi kedisine artık bakamayacak olan kişiler, ücretsiz bir şekilde kedilerini sahiplendirmek isteyebiliyorlar. Sitemizde bulunan ücretsiz Siyam kedisi sahiplenme ilanları sayesinde tüylü dostlarımızın onları bekleyen yeni yuvalarına kavuşabilmektedir.

Siyam kedisi sahibi olmak isteyen kişiler satın olmadan önce sitemizde aktif olarak yuva arayan 71 siyam kedisi ilanına göz atmalıdır. Aradığınız can dostunuzun ilanlar aracılığıyla bulabilirsiniz.

Yavru Siyam Kedisi Sahiplendirme

Siyam kedileri kolayca eğitilebilen, zeki, uyumlu ve sevecen hayvanlardır. Tüyleri krem, kahverengi tonlarında olan bu kediler oldukça güzel bir görünüme sahiptir. Hem karakterleri hem de güzellikleri yavruluk döneminden itibaren belirgindir.

Bir Siyamın her yaştaki halini görebilmek için yavru Siyam kedisi sahiplendirme en doğru karar olacaktır. Sahiplendirilmek istenen yavrulardan birisine kucak açmanız hem onun hayatını kurtaracak hem de sizin evcil dost arayışınızı sonlandıracaktır.

Sponsorsponsor