Sahiplendirme İlanları

Sokak Köpeği Sahiplenme Sahiplenme

Sokak Köpeği safkan bir cins olmadığı için sahiplenme için pek fazla tercih edilmez. Oysaki Sokö  sahiplenilmeye en ihtiyaç duyan köpeklerdir. Sokaklardaki binlerce tehlikeye karşı yaşam mücadelesi veren bu köpeklerin birer sıcak yuvaya ihtiyacı vardır.

Aşıları yapılmadığından, yeterli beslenemediklerinden ve temiz ortamlarda yaşamadıkları için en fazla hastalık ve ölüm oranları sokak köpeklerinde görülür. Sokaklarda yaşam mücadelesi veren bu meleklere sahip çıkabilmek için imkanı olan herkes Sokö (sokak köpeği) sahiplenmeyi düşünmelidir.

Yavru Sokö Sahiplenme

Sokak köpekleri, bilinçsiz ve takipsiz bir şekilde sürekli olarak çiftleştikleri için her yıl binlerce yeni sokö yavru dünyaya gelmektedir. Yavru sokö (sokak köpeği) sahiplenme, miniklere yeni bir hayat sunmaktır. Çünkü dünyaya gelen birçok yavru sokaktaki tehlikeler nedeniyle daha yetişkin olamadan hayatını kaybetmektedir.

Sitemizde 34 sokö (sokak köpeği) sahiplenme ilanı mevcuttur. Sıcak birer yuvaya ihtiyacı olan sevimli dostlarımıza kayıtsız kalmayarak içlerinden bir tanesine evinizin kapısını açabilirsiniz. Ona karşı yapacağını her iyilikte, sevgiyle size bakan bir çift göz göreceksiniz.

Ücretsiz Sokö (Sokak Köpeği) Sahiplendirme

Sokaklarda yardıma ihtiyacı olan köpekleri gören duyarlı vatandaşlarımız gereken tedavilerini ve aşılarını yaptırarak onları sahiplendirmeye çalışırlar. Sitemizde ücretsiz sokö (sokak köpeği) sahiplendirme yapılmaktadır. Bu köpeklerden bir tanesini bile sahiplenmeniz bir yaşamı kurtarmanız anlamına gelir.

Binlerce liraya cins köpekler satın almak yerine, sıcak yuvaya ihtiyacı olan bir sokak köpeği sahiplenebilirsiniz. Kahramanını bekleyen bir canı kurtarıp onunla ömürlük dost olabilirsiniz.