Sahiplendirme İlanları

Tekir Kedi Sahiplenme

Tekir, farklı renkteki postunda kül rengi, siyah renklerde çubuklu veya benekli desenler bulunan kedilere verilen isimdir. Tekir sahiplenme farklı fiziksel görünümde olan kedi sahiplenmek isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Zira tekir kürk deseni birçok farklı kedi cinsinde görülebilir. Tekir kedi sahiplenme ilanları arasından bir kediyi seçip, evinizip kapılarını açmanız durumunda en çok tercih edilen kedi ırklarından birisine ev sahipliği yapacaksınız demektir.

Tekir kedi sahiplendirme ilanı açmak zorunda kalan hayvan severler arasındaysanız da, kedinizi para karşılığı ticarete alet edecek kurumlar yerine Petarkadaş ücretsiz sahiplendirme, ücretsiz Petbul ilanlarına arasına koyarak en doğru kararı vermişsiniz demektir. Artık kedinizle eskisi kadar ilgilenemiyorsanız, türlü nedenlerle ayrılmak zorunda kalıyorsanız kedinize sizin kadar değer verecek yeni ev arkadaşları bulmak masrafsız ve en mantıklı karardır.

Yavru Tekir Kedi Sahiplenme

Sokak kedilerin birçoğu tekir cinsidir. Sokakta kedi çiftleştirme düzensiz olarak gerçekleştiği için her gün binlerce yeni yavru dünyaya gelir. Bu nedenle sahiplenilmeye ihtiyacı olan yavru tekir kedi sayısı çok yüksektir.

Sahiplenilmeyen birçok tekir kedi sokaktaki tehlikelerden dolayı daha yetişkin olamadan hayata gözlerini yummaktadır. Minik kedileri koruyabilmek için kedi sahiplenme düşüncesi olanlar özellikle yavru tekir sahiplenme yönünde karar kılabilir. Bu sayede bir cana yuva olup hayatını kurtarmış olur.

Siz de yuvaya ihtiyacı olan bir miniğe yuva olmak istiyorsanız sitemizde bulunan 636 Tekir kedi sahiplenme ilanına göz atabilirsiniz. Yuva arayan Tekirler içerisinden en beğendiğinizi seçip hemen sahiplenmek için başvurabilirsiniz.

Ücretsiz Tekir Kedi Sahiplendirme

Tekirler dünyanın her yerinde yaygın bir şekilde bulunan kedilerdir. Özellikle sokaklarda bu kedilere rastlamak çok kolaydır. Her sokakta sıcak bir yuvaya ve yemeğe ihtiyacı olan bir sürü Tekir kedi olabilir. Tekirlerin uzun yıllar mutlu bir şekilde yaşayabilmeleri için ihtiyaçları olan tek şey sevgi dolu bir yuvadır.

Sitemizde yer alan ücretsiz Tekir kedi sahiplendirme ilanları aracılığıyla arayıp da bulamadığınız can dostunuzu kolayca bulabilirsiniz. Hem bir canın hayatını kurtarmış olursunuz hem de sizi ömrünün sonuna kadar çok sevecek bir dost edinirsiniz.

Sponsorsponsor