Sahiplendirme İlanları

Van Kedisi Sahiplenme

Van kedisi Anadolu’ya özgü olan kedi ırklarından birisidir. Gözlerinin güzelliğinin de etkisiyle birçok kişi Van kedisi sahiplenmek istiyorum cümlesini hayatının bir yerinde mutlaka kurmaktadır. Çünkü bu sevimli dostlarımızın her iki gözü farklı renklerdedir. Genellikle gözlerin birisi mavi diğeri kehribar rengindedir. Beyaz renkte kabarık tüyleri olan Van kedileri gerçekten etkileyici bir güzelliğe sahiptir.

Ücretsiz Van kedisi saliplenme ile edineceğiniz kediler için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmeyecek ama bir kedinin bakımını üstlenirken karşılamanız gereken bazı masraflar olacaktır. Sahiplenme işlemlerini başlatmadan önce zorunlu masrafları da göz önünde bulundurup, sonrasında karar vermeniz çok daha mantıklı olacaktır.

Yavru Van Kedisi Sahiplenme

Minik bir yavru kedi büyütmek dünyanın en güzel hislerinden birisidir. Özellikle de etkileyici tüyleri, rengarenk gözleriyle bir Van kedisi büyütüyorsanız. Kedi beslemek olmak çok güzeldir ancak Van kedisi beslemek bir başkadır.

Van yedisi yavru sahiplenme ile eğitim ve bağlanma sorunlarını çok kısa bir sürede çözebilirsiniz. Olgun kedilerin aylarca süren isim öğrenim süresini haftalara indirmek için yavru bir kediyi sahiplenme fikri çok daha mantıklı olacaktır. 

Yavru Van kedisi sahiplenme için sitemizde yeni yuvasını bekleyen 49 Van kedisinin ilanlarını inceleyebilirsiniz. Gereken ilgi ve sevgiyi gösterip, iyi bir şekilde baktığınız sürece sevimli dostunuz uzun yıllar sizinle birlikte yaşayacaktır. Ayrıca Van kedisi ilanlarından birini tercih edip hayvanların para karşılığı satılmalarına engel olabilirsiniz.

Van Kedisi Ücretsiz Sahiplendirme

Van Kedisi Türkiye’ye özgü bir ırk olsa da namı tüm dünyaya yayılmıştır. Dünyanın her yerinde bu ırkın mensuplarını alan, sahiplenen kişiler bulunmaktadır. Bazı Van kedisi sahipleri yaşam koşulları, maddi yetersizlikler, yeterli zamana sahip olmama, kedi besleme motivasyonunu kaybetme gibi çeşitli sebeplerden dolayı kedilerine yeni yuva aramaktadır. Kimi hayvan severler de besledikleri Van kedilerinin yavrularına bakacak imkanlara sahip olmadıkları için yeni yavrular için yeni bir yuva arayışına girmektedir.

Sitemizde yer alan Van Kedisi ücretsiz sahiplendirme ilanları sayesinde yüzlerce kedi dostumuz ona bakabilecek yeni, sıcak yuvasına kavuşmaktadır. Eğer kedi sahiplenmeyi düşünüyorsanız kedi ırkları arasında güzelliği ve zekasıyla hemen ön plana çıkan Van kedilerinden birisini tercih edebilirsiniz.

Sponsorsponsor