Sahiplendirme İlanları

Van Kedisi Sahiplenme

Van kedisi Anadolu’ya özgü olan kedi ırklarından birisidir. İlginç göz renkleri nedeniyle Van kedisi sahiplenme birçok kişinin istediği bir şeydir. Çünkü bu sevimli dostlarımızın her iki gözü farklı renklerdedir. Genellikle gözlerin birisi mavi diğeri kehribar rengindedir. Beyaz renkte kabarık tüyleri olan Van kedileri gerçekten etkileyici bir güzelliğe sahiptir.

Yavru Van Kedisi Sahiplenme

Minik bir yavru kedi büyütmek dünyanın en güzel hislerinden birisidir. Özellikle de etkileyici tüyleri, rengarenk gözleriyle bir Van kedisi büyütüyorsanız. Kedi beslemek olmak çok güzeldir ancak Van kedisi beslemek bir başkadır.

Yavru Van kedisi sahiplenme için sitemizde yeni yuvasını bekleyen 9 Van kedisinin ilanlarını inceleyebilirsiniz. Gereken ilgi ve sevgiyi gösterip, iyi bir şekilde baktığınız sürece sevimli dostunuz uzun yıllar sizinle birlikte yaşayacaktır.

Van Kedisi Ücretsiz Sahiplendirme

Van Kedisi Türkiye’ye özgü bir ırk olsa da namı tüm dünyaya yayılmıştır. Dünyanın her yerinde bu ırkın mensuplarını alan, sahiplenen kişiler bulunmaktadır. Bazı Van kedisi sahipleri yaşam koşulları, maddi yetersizlikler, yeterli zamana sahip olmama, kedi besleme motivasyonunu kaybetme gibi çeşitli sebeplerden dolayı kedilerine yeni yuva aramaktadır.

Sitemizde yer alan Van Kedisi ücretsiz sahiplendirme ilanları sayesinde yüzlerce kedi dostumuz ona bakabilecek yeni, sıcak yuvasına kavuşmaktadır. Eğer kedi sahiplenmeyi düşünüyorsanız kedi ırkları arasında güzelliği ve zekasıyla hemen ön plana çıkan Van kedilerinden birisini tercih edebilirsiniz.