Sahiplendirme İlanları

Yorkshire Terrier Sahiplenme

Süs köpeği hayranları arasında Yorkshire Terrier sahiplenme oldukça popülerdir. Bu köpekler çok iyi eşlikçilerdir. İnsanlarla hemen dostluk kurabilme yetenekleri vardır ve birlikte yaşamaya çok uygundurlar.

Hayat koşulları nedeniyle apartmanda yaşayanlar büyük köpekleri sahiplenmekte çekinse de gönül rahatlığıyla bir Yorkshire Teriyeri sahiplenebilir. Büyümeyen köpek cinslerinden birisi olduğundan apartman dairesi yaşamaları için yeterli alanı sunar.

Yavru Yorkshire Terrier Sahiplenme

Yorkshire Terrier sahibiyle vakit geçirmeyi çok seven, arkadaş canlısı köpek cinsidir. Özellikle yavruyken sahiplenildiğinden sahibine aşkla bağlanır. Onu herkesten çok sever, hatta sahibini yabancılardan kıskanabilir.

Daha yaşamının ilk anlarından itibaren minik bir yavru büyütmek istiyorsanız yavru Yorkshire Terrier sahiplenme tam size göredir. Sitemizde yayınlanan sahiplenme ilanları aracılığıyla şu ana kadar 399 patili kendine yuva bulmuştur. Siz de bir tane sahiplenerek bu sayıya katkıda bulunabilirsiniz.

Yorkshire Terrier Sahiplendirme Ücretsiz

Ailesine çok bağlanan Yorkshire Teriyeri eski tarihlerden beri insanlarla bir arada yaşamıştır. Kraliyet aileleri, önemli zenginler hep bu cinse karşı ilgi göstermiştir. Bu nedenle köpek sahiplenmek veya birisine köpek hediye etmek kişilerin aklına hemen Yorkshire Terrier gelir.

Artık köpeğine bakacak durumu olmayanlar veya sokakta bakıma muhtaç bir köpek bulanlar, köpeklerin mağdur olmaması için sitemizde sahiplendirme ilanı açarlar. Sitemizde Yorkshire Terrier sahiplendirme ücretsiz olarak yapılır. Hemen yuvaya ihtiyacı olan patililerin ilanlarını inceleyip içlerinden birisine ömürlük yuva olabilirsiniz.

Sponsorsponsor