Warning: session_start(): open(/home/admin/tmp/sess_akscet3qa1af6ilk2iuo3giglv, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /home/admin/web/petarkadas.com/public_html/assets/init.php on line 9

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/admin/tmp) in /home/admin/web/petarkadas.com/public_html/assets/init.php on line 9
Kediniz cam veya balkondan düşmesin | Petarkadas.com

Kediniz cam veya balkondan düşmesin

Kediniz cam veya balkondan düşmesin

Havaların ısınması ile evinizin kapı ve pencerelerini açmaya başladığınız şu günlerde çok sayıda balkondan veya camdan düşme şikayetleri ile sevimli dostlarınız kliniğimize gelmeye başladı.

kızgınlık nedeni ile evden kaçma eğiliminde olan veya içgüdüsel olarak kuş avlamak için açık olan pencereleri veya balkonları fırsat bilen sevimli dostlarımıza bu dönemlerde biraz daha dikkat edelim. basit yöntemlerle onların güvenliğini sağlayabilir bu tür kazaların önüne geçebilirsiniz.

lütfen ailenizden biri olan bakmakla yükümlü olduğunuz sorumluluğunu üstlendiğiniz canlara sahip çıkalım onlara güvenli ve huzurlu bir yuva olalım.


 aman atlarsa atlar kaçarsa kaçar kedi değil mi dokuz canlı olur dört ayak üzerine düşer birşey olmaz’’ demeyin. tedbirinizi alın ve üzerinizde hakkı olan sevimli dostlarınıza lütfen iyi bakın.


bakamayacağınız canları heves uğruna alıp sıkılınca bir kenara atmayın yada ilgisiz bırakmayın.
sizlere ve sevimli dostlarınıza sağlıklı ömürler diliyoruz.


sevimli dostlarınız emin ellerde.
siz de bu iletiyi arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla kişiye ulaşıp bir can da olsa korumamıza yardımcı olursanız seviniriz.

11 Görüntüleme

Yorumlar