Hamster İsimleri

Hamster isimlerinin  belirlenmesinde öncelik olarak cinsiyetleri ve fiziksel özellikleri  bizler için belirleyici olacaktır. 

Hamster İsimleri

# Hamster İsimleri
1 Aslan
2 Canan
3 Canısı
4 Carlos
5 Çilek
6 Dişlek
7 Diyar
8 Elsa
9 Fahri
10 Fikret
11 Fıngırdak
12 Firuze
13 Güneş
14 Itır
15 Kıvırcık
16 Kumru
17 Leyla
18 Maviş
19 Mikky
20 Mikrop
21 Neco
22 Nero
23 Pıtır
24 Pofidik
25 Rainbow
26 Salsa
27 Şeker
28 Şımarık
29 Speedy
30 Yıldız

Hamsterlar kemirgen soyundan aşırı sevimli canlılar olarak bilinmektedir. Özellikle son zamanlarda pek çok kişi tarafından sahiplenilen evcil hayvanlar arasındadır. Ülkemizde de ev içerisinde hamsterlar pey popüler bir yere sahiptir. Hamster sahiplendikten sonra en keyifli süreci ise her evcil hayvana olduğu gibi sevimli dostlarımıza isim bulmak olduğunu söyleyebiliriz.

İçindekiler

  Hamsterlar pek çok özellik bakımından birbirinden ayrı özellikler barındırmaktadır. Renkleri, fiziksel yapıları, göz renkleri, tüy yoğunlukları bakımından pek çok farklılık taşımaktadır. Bu durumda orijinal bir isim koymak bizim için oldukça önemli bir süreçtir. Eğer yeni bir hamster sahiplendiyseniz onlar için en güzel isimleri seçmek için iyi bir gözlemci olmanız gerekir. Hamster isimlerinin  belirlenmesinde öncelik olarak cinsiyetleri ve fiziksel özellikleri  bizler için belirleyici olacaktır. Günümüzde en sık kullanılan hamster isimlerini sizler için paylaştık. 

  Gri Hamster İsimleri

  Hamster denildiğinde ilk akla gelen renk tartışmasız gri renk olacaktır. Her ne kadar kemirgen sınıfında yer alsa da hamsterlar kendi hallerinde ve kafeslerinde yaşayan canlılardır.Bu özellikleri bakımından ev içerisinde yetiştirilmeye oldukça uygundur.  Bu hamsterların isimleri belirlenirken onlar için fiziksel özelliği ve tabii ki dış görünüşünü kaplayan renklerin etkisi oldukça büyük olmaktadır.

  En çok sayıda dünya üzerinde gri hamster bulunması sebebi ile karşılaşacağımız isim alternatifleri de oldukça yaygın olacaktır. Evimin huzuru  olarak tarif edebileceğimiz sevimli dostlarımıza verdiğimiz isimler de bizlerin ilgisini çok uzun süredir çekmektedir. Hamster sahiplerinin isimlerini seçerken ise çevremizden destek alabiliriz.  Biraz zaman ve özen isteyen bir süreç olduğunu unutmamalıyız. 

  Erkek Hamster  İsimleri

  Hamsterlara isim verirken cinsiyetleri bizler için oldukça önemlidir. Erkek ve dişi hamster arasında isim farklılıkları diğer evcil hayvanlar gibi söz konusudur. Uzaktan bakıldığında gözle görülür fark mümkün olmasa da cinsiyetler her hayvan gibi hamsterlar arasında da isim koyma konusunda belirleyici rol oynamaktadır. Hamsterınıza isim verdiğinizde ve sahibi olarak sürekli o tonda ismi telaffuz ettiğinizde hayvanınız ile sahibi arasında bir sevgi bağı kurulabilir. Sahibi ile sevimli dostu arasında kurulan ilişki doğru ise ona uygun isim vermek ve hamsterın adapte olması da birbirlerini destekleyecek süreçlerdir. 

  Dişi Hamster İsimleri

  Sevimli dostunuz hamsterı sahiplendiniz ve ardından eğer onun için uygun bir isim arayışına girdiyseniz öncelikli olarak dostunuzu iyi tanımanız gereklidir. Hamsterlar her ne kadar birbirine çok benzese de minik detaylar ve farklılıklar söz konusudur. Bu sadece sizin dikkatiniz doğrultusunda fark edeceğiniz bir süreç olsa da rengi ve yapısı da görselliğinin büyük bir kısmını oluşturduğu için ismine yakışır olmalıdır.Dişi hamster  isimleri konusunda alternatif tavşan isimlerinden destek alabilirsiniz.

  Sponsorsponsor