Smokin Kedi İsimleri

Bu konuda bizler için pek çok alternatif söz konusu olsa da smokin kedi isimleri için oldukça titiz bir isim arayışına girmenizi öneririz.

Smokin Kedi İsimleri

Smokin kediler isimlerini mevcut tüy yapılarından ötürü almaktadır. Siyah kürk üzerine beyaz tüyler ya da yoğunlukta beyaz tüylere sahip olup az oranda siyah kürkleri bulunmaktadır. Bir bakıma smokin kostümü giymiş şeklinde bir görüntü oluşturmaktadır. Patileri ve burunları pespembe, oldukça zeki ve oyun canlısı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

İçindekiler

  # Smokin Kedi İsimleri
  1 Bendis
  2 Benekli
  3 Duman
  4 Hayat
  5 Hera
  6 Karam
  7 Korsan
  8 Maya
  9 Mia
  10 Pepe
  11 Pepee
  12 Ramon
  13 Smoki

  Smokin bir kedi yetiştirmeden önce ilk aşama olarak tabii ki ona yakışır bir kedi ismi bulmamız gerekecektir. Bu konuda bizler için pek çok alternatif söz konusu olsa da smokin kedi isimleri için oldukça titiz bir isim arayışına girmenizi öneririz.

  Siyah Bir Kediye Ne İsim Verilir?

  Tüylerinin parlaklığı ile diğer kedi cinslerinden oldukça farklı olan siyah kedilerin ne kadar özel olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Siyah kediler kendilerine has fiziksel özellikleri ve tavırları olan canlılardır. Bir takım geçmişten gelen batıl inanışa göre siyah, kara kedi uğursuz olarak kabul edilmekte ve şans kaçırdığına inanılmaktadır.

  Bilimsel herhangi bir doğruluğu olmayan bu bilgilere kıyasla siyah kedilerin asaleti tartışılmaz. Bazı davranışları da oldukça kendilerine özeldir ve oldukça hareketli ve oyun düşkünü olduklarını söyleyebilir. Tabii bu bağlamda siyah bir kedi sahiplendiyseniz isim verme konusu da tüm bu özelleriklerine göre şekillenmelidir. Popüler siyah kedi isimleri konusunda sizler için bazı alternatifleri listeleyeceğiz.

  İki Renkli Kedilere Nasıl İsim Verilir?

  Genellikle en sık rastlanan cins olan iki renkli kediler olmaktadır. Fiziksel özelliğini ortaya çıkaracak bir güzellikle isim bulmamız oldukça önemlidir. Tüm bu seçenekler içerisinde tercih yapmakta zorluk yaşıyorsak bu zamana kadar en sık tercih edilen iki renk kedi isimlerine bakarak bir fikir sahibi olabiliriz. Mesela kedimiz beyaz sarı yoğunlukta renkler içeriyor ise sarman kediler için verilen isimlerden seçilebilir, ya da siyah beyaz yoğunlukta ise smokin kedi isimlerinden yardım alabiliriz.

  Sponsorsponsor