Sahiplendirme İlanları

Bursa Köpek Sahiplenme

Evcil dostlarımızın mutlu bir şekilde yaşayabilmelerinin yolu onlara sıcak bir yuva sunmaktan geçmektedir. Bursa köpek sahiplenme için uygun olan pek çok tüylü dostumuz mevcuttur. Yeni bir yuvaya ihtiyacı olan dostlarımızın acilen sahiplenilmeleri gerekir. Aksi halde yetersiz bakım, sokak yaşamıyla mücadele gibi gerçeklerle karşı karşıya kalırlar.

Köpek sahiplenme konusunda kararlıysanız sitemizde bulunan ücretsiz Bursa köpek sahiplenme ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır. İlanlar arasında her ırk, yal, cinsiyet ve özellikte köpeğe rastlamanız mümkündür. Öncelikle köpek ırkları hakkında bilgi edinip ardından hangi ırktan sahipleneceğinize karar verebilirsiniz.

Bursa Yavru Köpek Sahiplenme

Yavru köpekler sahiplerini anne-babaları gibi görürler. Özellikle annesi olmayan minik yavruların birinin koruması altında olması şarttır. Evinize neşe getirecek minik bir patili istiyorsanız Bursa yavru köpek sahiplenme ilanlarını hemen inceleyebilirsiniz.

İlanlardaki birbirinden sevimli minikleri incelerken kendinizi kaybedebilirsiniz. Can dostlarımızın mağdur olmaması için imkanınız olduğu kadar köpek sahiplenebilirsiniz. Kalabalık bir aile her zaman daha eğlenceli ve daha neşe dolu olacaktır.

Bursa Köpek Sahiplendirme Ücretsiz

Köpekleri çok seviyorsanız onlarla aynı evi paylaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için satın almak yerine sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Sitemizde Bursa köpek sahiplendirme ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sitemizde yapılan evcil hayvan dayanışması sayesinde 1734 patili kendine sıcak bir yuva bulmuştur. Halen 93 ömürlük yuvasına kavuşmayı beklemektedir.

Bursa Ücretsiz Köpek Sahiplenme

Sadece sahiplendirme ilanları açmak değil, ilanlar arasından birini tercih edip, can dostlarımıza ev sahipliği yapmak da tamamen ücretsiz. Bursa ücretsiz köpek sahiplenmenin en yoğun yapıldığı iller arasındadır. Bu özelliği ile Bursa sokaklarda yardıma muhtaç evcil hayvan sayısı olabildiğince azalmıştır. Evcil hayvanların para karşılığı satılmalarını protesto etmenin en yolu da köpek bakımını ücretsiz olarak üstlenmektir. Bakım sürecinde karşınıza bazı masrafların çıkacağını da bilmeniz gerekir. Sahiplenme süreci ücretsiz olsa bile devamında bazı masraflar kapınızı çalacaktır. 

Sponsorsponsor