Sahiplendirme İlanları

İstanbul Köpek Sahiplenme

İstanbul köpek sahiplenme yoğun bir şekilde yapılan illerimizdendir. İstanbul’un kalabalık nüfusunu yalnızca insanlar oluşturmaz. Nüfusun yüksekliği şehirde bulunan köpek sayısına da yansımıştır. İstanbul’da kayıtlara geçmiş 140.000 civarında yalnızca sokak köpeği var. Bu sayıya evde bakılan köpekleri ve kayıttan kaçan köpekleri de eklediğimizde; İstanbul’da 300.000’e yakın köpek yaşıyor diyebiliriz.

İstanbul gibi karmaşık ve kalabalık bir şehirde patili dostlarımızın yaşam mücadelesi oldukça zordur. Bu nedenle sahipsiz görülen her evcil hayvan vakit kaybedilmeden sıcak bir yuvaya kavuşturulmalıdır. Siz de köpek sahiplenmeyi düşünüyorsanız sitemizde bulunan ücretsiz İstanbul köpek sahiplenme ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz İstanbul Köpek Sahiplendirme

Köpekler yüzyıllardır insanlarla bir arada yaşayan insanlara dostluk etmiş, yoldaş olmuş, bazı işlerde yardımcı olmuş hayvanlardır. İstanbul’da yaşayan köpeklerin doğal yaşam ortamları insanlar tarafından ele geçirildiği için sevimli köpekler kalabalık şehir hayatında yaşam mücadelesi vermektedir. Birçok köpek trafik, yetersiz beslenme, sağlıksız ortamlar, zehirli çöpler gibi sebeplerden dolayı hayatını kaybetmektedir.

Köpek dostlarımızı yaşatabilmek için sıcak yuvalarımızın kapılarını onlara açmalıyız. Eğer bir köpek bakabilecek imkana sahipseniz vakit kaybetmeden ücretsiz İstanbul köpek sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz. Köpek sahiplenme ilanlarımız sayesinde bugüne kadar toplam 21561 patili dostumuz kendine yuva bulmuştur. 1230 dostumuz ise ömürlük yuva olacak yeni sahibini beklemeye devam etmektedir.

İstanbul Yavru Köpek Sahiplenme

Bir köpeğin her haline şahit olmak istiyorsanız yavru köpek sahiplenme tam size göredir. Minik bir yavru sahiplenip onun her anıyla ilgilenebilirsiniz. Evinize mutluluğu getirecek olan miniği uzaklarda aramanıza gerek yoktur. İstanbul yavru köpek sahiplenme sitemizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Köpek sahiplenme ilanları arasında her yaş, ırk, cinsiyet ve özellikteki köpek mevcuttur. İstediğiniz köpeği ilanlardaki sevimli fotoğraflara bakarak karar verebilirsiniz. Minik dostunuzu seçtikten sonra evinizi onun için hazırlamaya başlayabilirsiniz.