Sahiplendirme İlanları

İstanbul Köpek Sahiplenme

Herhangi bir ücret ödemeden, İstanbul yakınlarında köpek sahibi olmak isteyenlerin ilk durağının İstanbul köpek sahiplenme konusu olmasına şaşırmamalı. İstanbul ücretsiz köpek sahiplendirmenin en yoğun yapıldığı illerimizdendir. İstanbul’un kalabalık nüfusunu yalnızca insanlar oluşturmaz. Nüfusun yüksekliği şehirde bulunan köpek sayısına da yansımıştır. İstanbul’da kayıtlara geçmiş 140.000 civarında yalnızca sokak köpeği var. Bu sayıya evde bakılan köpekleri ve kayıttan kaçan köpekleri de eklediğimizde; İstanbul’da 300.000’e yakın köpek yaşıyor diyebiliriz.

İstanbul gibi karmaşık ve kalabalık bir şehirde patili dostlarımızın yaşam mücadelesi oldukça zordur. Bu nedenle sahipsiz görülen her evcil hayvan vakit kaybedilmeden sıcak bir yuvaya kavuşturulmalıdır. Siz de bir köpeğe ev sahipliği düşünüyorsanız sitemizde bulunan ücretsiz İstanbul köpek sahiplenme ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sahipsiz dostlarımızın yazınında evde bakılan, eğitilmiş dostlarımızın da yeni bir eve ihtiyaç duyduğu zamanlar olabiliyor. Evi müsait olmayan hayvan severler, köpekleri için bazen geçici bazen de kalıcı olarak yeni bir yuva arayışına girebiliyorlar. Yeni yavrulayan köpekler için de benzer durumlar yaşanabiliyor. Köpeği yavrulayan dostlarımız, yavrulara bakacak imkanları olmadıklarında yeni sahipler arayacak dostlarının yavrularını güvenli ellere teslim etmek istiyorlar. 

İstanbul Dişi Köpek Sahiplenme

Evinizdeki patili dostunuza arkadaş olması için veya cinsiyetine bağlı özelliklerinden dolayı İstanbul dişi köpek sahiplendirmesi yapmak isteyen kullanıcılarımıza ulaşmayı istiyor olabilirsiniz. Petbul sayesinde dilediğiniz köpeği sahiplenebilir, evinizin kapısını sonuna kadar dişi köpekler için de açabilirsiniz. Dişi köpeklerin çocuklu aileler tarafından özellikle tercih edilmesinin birden fazla nedeni var. Hem daha uysal hem de daha az oyun isteyen dişi köpekler kalabalık ve zamanı daha az ailelerde çok daha fazla tercih edilmektedir. İstanbul köpek sahiplenme ilanları arasında her cins erkek köpeği bulabilir ve kapılarınızı onun için açabilirsiniz.

İstanbul Erkek Köpek Sahiplenme

Erkek köpekler bahçesi olanlar için, gezmeyi ve yürümeyi sevenler için ya da sevmek için çok faydalı olabilirler. Oyunculukları ve hareketli tavırları ile ilginizi çekebilecek erkek köpekler petbul kategorimizde onları sahiplenmeniz için bekliyor olacaklar. İstanbul yakınlarda erkek bir köpek için ev sahipliği yapmayı planlıyorsanız size ve evinize en uygun erkek köpeği Petarkadaş yardımlarıyla bulabileceğinize inanıyoruz. İstanbul köpek sahiplenme ilanları arasında her cins erkek köpeği bulabilir ve sahiplenebilirsiniz.

Ücretsiz İstanbul Köpek Sahiplendirme

Köpekler yüzyıllardır insanlarla bir arada yaşayan insanlara dostluk etmiş, yoldaş olmuş, bazı işlerde yardımcı olmuş hayvanlardır. İstanbul’da yaşayan köpeklerin doğal yaşam ortamları insanlar tarafından ele geçirildiği için sevimli köpekler kalabalık şehir hayatında yaşam mücadelesi vermektedir. Birçok köpek trafik, yetersiz beslenme, sağlıksız ortamlar, zehirli çöpler gibi sebeplerden dolayı hayatını kaybetmektedir.

Köpek dostlarımızı yaşatabilmek için sıcak yuvalarımızın kapılarını onlara açmalıyız. Eğer bir köpek bakabilecek imkana sahipseniz vakit kaybetmeden ücretsiz İstanbul köpek sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz. Köpek sahiplenme ilanlarımız sayesinde bugüne kadar toplam 23526 patili dostumuz kendine yuva bulmuştur. 776 dostumuz ise ömürlük yuva olacak yeni sahibini beklemeye devam etmektedir.

Yeni yuvasını bekleyen İstanbullu köpeklerin sayısını azaltmak, Petarkadaş aracılığıyla sahiplenilmiş köpeklerin sayısını arttırmak için tek yapmanız gereken karar vermek. Sahiplenmek istediğinize emin olduktan sonrasını Petarkadaş ailesine bırakabilirsiniz. Eviniz, imkanlarınız dahilinde en uygun köpeği sizinle buluşturabiliriz. 

İstanbul Yavru Köpek Sahiplenme

Bir köpeğin her haline şahit olmak istiyorsanız yavru bir köpeği sahiplenme fikri size çok daha mantıklı gelebilir. Minik bir yavru sahiplenip onun her anıyla ilgilenebilirsiniz. Evinize mutluluğu getirecek olan miniği uzaklarda aramanıza gerek yoktur. İstanbul yavru köpek sahiplenme ücretsiz olarak sitemizde yapılmaktadır.

Sahiplenmeyi bekleyen köpek ilanları arasında her yaş, ırk, cinsiyet ve özellikteki köpek mevcuttur. İstediğiniz köpeği ilanlardaki sevimli fotoğraflara bakarak karar verebilirsiniz. Minik dostunuzu seçtikten sonra evinizi onun için hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Daha önce de söylediğimiz gibi yavrulama durumunda ev ahalisi tüm yavrulara bakacak kadar şanslı olamayabiliyor. Bu ve benzer durumlarda Petarkadaş sahiplendirme kategorisi yani Petbul sayesinde yeni doğan can dostlarımızı müsait olan hayvan severlerle tanıştırıyoruz.

İstanbul Cins Köpek Sahiplenme

Evinizin kapılarını insanoğlunun en eski dostlarının birisi için, köpekler için açmaya karar verdiyseniz ama aklınızda özellikle bir cinsi sahiplenmeyi istiyorsanız, her cins için imkanlarınız yeterli değilse, sahipleneceğiniz köpeğin cinsine bağlı olarak özelliklerini bilmek istiyorsanız yanıtı başka yerlerde aramanıza gerek yoktur.

Örneğin Golden, Husky, Süs köpeği sahiplenmek istiyorum diyorsanız, sahiplendirme başlığı altında cins, renk, cinsiyet gibi her türlü özelliğin kategorisini bulabilir ve kendinize, hayatınıza en uygun köpeği edinmek için hayvan severlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni sırdaşınızı, hayat arkadaşınızı bulduğunuzda patili dostunuz için bir Petarkadaş üyeliği açarak köpeğinizin eski dostlarıyla, ailesiyle, annesiyle birlikte oyun oynamasını, birlikte zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul köpek sahiplenme ilanları ile en kısa sürede hayalinizdeki dosta erişebilmenizi umuyoruz. 

Sponsorsponsor