Sahiplendirme İlanları

Eskişehir Köpek Sahiplenme

Son zamanlarda ücret ödeyerek hayvan satın alma konusunun ne kadar tartışmalara yol açtığına şahit olmuşsunuzdur. Eskişehir de nüfus artşına bağlı olarak hayvan sahiplenme konusunda son günlerde oldukça sayıca artmıştır. Eskişehir ücretsiz köpek sahiplendirmenin en yoğun yapıldığı illerimizdendir. 

Eskişehir gibi metropol ve kalabalık bir şehirde sevimli dostlarımızın hayatta kalmaları da bir o kadar zordur. Bu nedenle sahipsiz evcil hayvanın vakit kaybedilmeden sıcak bir yuvaya kavuşturulmalıdır. Siz de bir köpeğe ev sahipliği düşünüyorsanız sitemizde bulunan ücretsiz Eskişehir köpek sahiplenme ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Pek çok zaman ise sevimli dostlarımız ev içerisinde yaşayan ailelerin elinde olmayan sebeplerle tekrar sahiplendirilmek durumunda kalabiliyor. Evi müsait olmayan hayvan severler, köpekleri için bazen geçici bazen de kalıcı olarak yeni bir yuva arayışına girebiliyorlar. Özellikle yeni yavrulayan köpekler için bu daha sık rastlanan bir durumdur. Köpeği yavrulayan dostlarımız, yavrulara bakacak imkanları olmadıklarında yeni sahipler arayacak dostlarının yavrularını güvenli bir aileye teslim etmek istemektedir. 

Eskişehir Yavru Köpek Sahiplenme 

Köpekler yüzyıllar önce evcilleştirilmiş ve  insanlarla bir arada yaşamaya başlayıp adapte olmuş hayvanlardır. En çok tercih edilen evcil hayvan kategorisinde ise köpekler yer almaktadır. . Eskişehir’ de yoğun nüfus ve göç alması sebebi ile köpeklerin doğal yaşam ortamları insanlar tarafından gasp edilmiş ve onlar için dışarda uygun bir hayat pek de kalmamıştır. Pek çok köpek trafik, eksik ve yetersiz beslenme, sağlıksız koşullar sebebi ile erken hastalanmakta ve hayatlarını kaybetmektedir. 

Sevimli dostlarımızın yaşatabilmesi için evimizin kapılarını onlara açmalı ve onlara sıcak bir aile ortamı sunmalıyız. Eğer bir köpek bakabilecek imkana sahipseniz vakit kaybetmeden ücretsiz Eskişehir  köpek sahiplendirme ilanlarına göz atabilirsiniz. Bizlerin köpek sahiplenme ilanlarımız sayesinde bugüne kadar binlerce köpek yeni ailesine kavuşmuş ve hala sizleri bekleyen dostlarımız da bulunmaktadır.

Yeni yuvası için sabırsızlıkla  bekleyen Eskişehirli  köpeklerin sayısını en aza indirmek için Petarkadaş olarak size sunduğumuz bu eşsiz hizmetten mutlaka faydalanmalısınız. Sahiplenmek istediğinize emin olduktan sonrasını Petarkadaş ailesine bırakabilirsiniz. Eviniz ve aileniz için en ideal köpeğe bu şekilde ulaşmanız mümkün. 

Ücretsiz Eskişehir Köpek Sahiplendirme

Evimizde yaşayan en eski dostlarımızdan biri olan köpekler için sahiplenmeye karar verdiyseniz geriye kalan süreci bize bırakmanız yeterlidir. Sahiplenmek istediğiniz köpeğin cinsine bağlı olarak pek çok özellik hakkında detaylı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz. İstediğiniz cinse dair tüm ilanları tek bir ekranda tüm detayları ile görmeniz mümkündür. Ayrıca köpeğin cinsine dair tüm özellikleri de sizlerle paylaşıyor olacağız. Eskişehir’de köpek sahiplenmek istediğinizde örneğin Golden cinsi bir köpek sahiplenmek istediğinizde süreçle alakalı filtrelemeleri yaparak ilerleyebilirsiniz. Köpeğinizi sahiplendikten sonra da ona bir üyelik açarak kendi cinsleri ve ailesi ile bir araya gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsorsponsor