= Golden Retriever @şkı =

03 Mart 2012 00:00
ozzy48

köpek maması

Yaban'nın yapmış olduğu köpek mamasını kullanan var mı acaba?

http://www.yabanmama.com/YabanAktifKopekMamasi.aspx

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

03 Mart 2012 00:08
aslibeste

ilk defa duyuyorum brit kullanıyorum ben astor chapi ve championda kullanmıştım ama şuan brit bu markayıda ilk defa duydum

Alıntı Yaparak Cevapla

03 Mart 2012 00:11
ozzy48

zaten yeni çıktı yaban tv var ya o üretti

Alıntı Yaparak Cevapla

03 Mart 2012 00:38
tarcin22

daha önce bende hiç duymamıştım konuyla ilgi değil ama sormak istedim yine de britin mamaları yüzde yüz yeme garantili mi ?

Alıntı Yaparak Cevapla

03 Mart 2012 15:06
aslibeste

Orijinalden alıntı: tarcin22

daha önce bende hiç duymamıştım konuyla ilgi değil ama sormak istedim yine de britin mamaları yüzde yüz yeme garantili mi ?

valla melodiye yeni aldım ve bağırsak sistemi zarar görmesin diye eski mamasıyla karıştırıp veriyorum şuan ama eski mamayı kenara ayırıp britti yiyo önce sonradan eski astor mamayı yiyor silip süpürüyor kuzulu ve pirinçli aldım ben

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Mart 2012 11:10
ozzy48

dünya çapında bi mamaymış bende almayı düşünüyorum ama kullananlar tavsiye ederse tabii :)

Alıntı Yaparak Cevapla

04 Mart 2012 12:25
sybel

Proplan ve Hill's'den şaşmayın derim. Diğer mamaların hepsi birbirinin muadili ve lezzeti ön planda olanlar. Tercih sizin elbette... Yaban'ı ben de ilk defa duyuyorum.

Alıntı Yaparak Cevapla

23 Kasım 2012 17:13
bhosoglu

Ben Alman Çoban Köpeğime Acana Pacifica, Kangal köpeğime Maxima grain free adult kullanıyorum. Son derece memnunum. Az yiyip az dışkı yapıyorlar :)

Alıntı Yaparak Cevapla