║PETLERİN BULUŞMA NOKTASI║

02 Mart 2018 16:59
eno773

Yardım edin çok endişeliyim!

Arkadaşlar merhaba kedimi yaklaşık 3 ay önce sokakta buldum ve evde beslemeye başladım 1 ay öncesine kadar ön sol patisini çamaşır dolabına sıkıştırdı ve topallamaya başladı bende 3 gün gözlemleyip hala geçmediğini görünce veterinere götürdüm ordaki doktor kedinin ayağında kırık olmadığını sadece ezilmiş olduğunu söyledi ve ağrı kesici yaptı.kedim eve geldiği gibi ayağına basmaya başladı iğnenin etkisi 2 günlüktü ama kedim 1-2 hafta sorunsuz basmaya devam etti. Şu son 2 gündür yine ayağını çekmeye başladı ve hiç basmamaya tekrar vet’e götürdüm iyice kontrolden sonra eğer kırılsaydı şuana kadar bağırması gerektiğini söyledi biraz gözlemleyin hala devam ederse bir rötgen çekelim dedi. Sizce o kadar zaman geçmesine ve basmasına ramen şu günlerde neden böyle yapıyor çok endişeliyim cevap verirseniz sevinirim.

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

06 Temmuz 2018 21:57
ece123456

Nasıl böyle bir şey olduğunu bilmiyorum ama tekrar ağrı kesici vurdurabilirsin çünkü zaten iğne geçiciymiş.

Alıntı Yaparak Cevapla

11 Temmuz 2018 16:51
emine385

Benim kedimde aynı şekilde sol patisinden yara almıştı üzerine basamıyordu elletmiyorduda 1 hafta öyle basmadı sonra yavaş yavaş kendisi bastı ve düzeldi küçük birşeyde olsa kendileri korkularından zarar görmekten endişelenip ağrıları varsa basamaktan kaçınır merak etme geçer önemli birşeyi yoktur

Alıntı Yaparak Cevapla