27 Aralık 2017 18:20
ddnz
ddnz
juniorchef
3 aylık
erkek

Şivava (chihuahua) GENEL DESTEK VE YARDIM ?

Öncelikle herkese merhaba. 2 gün önce 2 aylık şivava köpüş sahiplendim.Ben almadan öncede yavrumuz 3 sahip değiştirmiş ve çeşitli nedenlerden dolayıda geri bırakılmış (Köpüşle alalakalı değil bazılarının çocukların ona zarar verip bunalttığı için bırakılmış diğer kişilerde eşleri istemediği için geri bırakmış arkadaslar) ve arkadaşlar bende ilk defa sahiplendim ve evimde bir evcil hayvan besliceğim için tecrubeli,bilgi sahibi TUVALET EĞİTİMİNDEN GERİ KALAN  TÜM AYRTINTILARINA KADAR BİLGİ EDİNEBİLECEĞİM  TAVSİYE ALABİLECEĞİM DOSTLAR ARIYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER. :)

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

02 Ocak 2018 01:26
ozyctnky
ozyctnk...
ares
3 aylık
erkek

Youtube dan kral köpek ailesinin ve can paksoy un videolarını izleye bilirsiniz. Tuvalet eğitimi hakkında ve yavru köpek bakımıyla ilgili bir çok videoları var kesinlikle tavsiye ederim. Bizde aynı şekilde 2 aylık bir yavru sahiplendik ve onlar sayesinde tuvalet eğitimi çok kolay oldu. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak adına pet shoplarda tuvet eğitimi için spreyler var nereye sıkarsanız oraya yapacaktır :)

Alıntı Yaparak Cevapla

02 Ocak 2018 03:16
ddnz
ddnz
juniorchef
3 aylık
erkek

Orijinalden alıntı: ozyctnky

Youtube dan kral köpek ailesinin ve can paksoy un videolarını izleye bilirsiniz. Tuvalet eğitimi hakkında ve yavru köpek bakımıyla ilgili bir çok videoları var kesinlikle tavsiye ederim. Bizde aynı şekilde 2 aylık bir yavru sahiplendik ve onlar sayesinde tuvalet eğitimi çok kolay oldu. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak adına pet shoplarda tuvet eğitimi için spreyler var nereye sıkarsanız oraya yapacaktır :)

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim bende size bi tavsiye vermek isterim bunun için arkadaşıma danışmıştım ve işe yaradığını farkettim.
İlk günlerde yavrumuzun yaptığı çiş'i mutfaklarda kullandığımız sarı bez ile itinayla sildim ve kendisinin bulunduğu odada oyun ve yuvasının olduğu bölümün en uzak kısmına duvar köşesine falan koydum ama baya bi alanıda bezin etrafını tabiki gazete kağıdıyla kapladım ve 2 gündür hem kakasını hemde çişini ya sarı beze sekersede gazete kagıdının uzerıne yapıyor kesinlikle uygulamanızı tavsiye ederim işiniz gayet kolay olur alışırsa eğerki :)

Alıntı Yaparak Cevapla

©2005-2018 Petarkadaş (farscape, 19.0.048)

Petarkadaş Hakkında - Petarkadaş Yöneticileri - Topluluk Kuralları - Yasal Konular - İletişim