TRABZON PET CLUP

06 Şubat 2014 22:38
pokerfacetun...

veteriner...

Trabzonda guvenip bildiginiz iyi bi veteriner var mi ?

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

14 Şubat 2014 07:50
hindistan

Orijinalden alıntı: tunas

Pati nin sahibi ahmet zeki bey arkadasimin arkadasiymis sağolasun telefonlada cok ilgililendi bizi yonlendirdi simdilik sorunlarimizi onunla cozduk bence sizede tavsiye ederim ilgisi memnun ediyor insani zaten

Evet harika ilgi gösteriyor. Max'in 2,5 aylıktan beri hastalıkları (her şeyi) ile o ilgileniyor. Memnunuz kendisinden. Az sonra TRabzon merkeze gidip iç dış parazitlerini alacağım :)

Alıntı Yaparak Cevapla

14 Şubat 2014 20:48
pokerfacetun...

Orijinalden alıntı: hindistan

Orijinalden alıntı: tunas

Pati nin sahibi ahmet zeki bey arkadasimin arkadasiymis sağolasun telefonlada cok ilgililendi bizi yonlendirdi simdilik sorunlarimizi onunla cozduk bence sizede tavsiye ederim ilgisi memnun ediyor insani zaten

Evet harika ilgi gösteriyor. Max'in 2,5 aylıktan beri hastalıkları (her şeyi) ile o ilgileniyor. Memnunuz kendisinden. Az sonra TRabzon merkeze gidip iç dış parazitlerini alacağım :)

aynen bende resimleri yolladım baktı etti mart sonuna kadar trabzonda olamayacağımız için bişeyler tavsiye etti mart sonundada poker le tanısacak umarım:) sonrada sizleri tanıyacaz bi buluşmayla inşallah hatta ahmet beyede gel diyecem köpeğini alıp.. :

Alıntı Yaparak Cevapla

06 Mart 2014 16:22
rots61

Bizim veteriner en iyisi olsun dedik. Serdar Topaçlıoğluna gittik. Genelde zor durumlarda önerilen bir veteriner köpekten anlıyor inekçi değil... Herşey tam teçhizat işini iyi yapan birisi... Şahsi önerimdir. Bizim kulakta şikayetimiz oldu kimse çözemedi tetikleyici ilaçlar verdiler üstelik en son veteriner olan bir yakınıma danıştım özel kliniği olmayan. O da kendisini tanımadığı halde serdar bey'i önerdi.. İlgili arkadaşlara duyurulur...

Alıntı Yaparak Cevapla

10 Mart 2014 22:55
kraal

Orijinalden alıntı: ilaydai

Maalesef bildiğim yok. Bildiğim tek şey, sakın Beşirli'dekine gitmeyin. Ben de iyi bir veteriner arıyorum. :/

Trabzon'da gidilecek veteriner yok arkadaşlar. Serdar beyi hiç tavsiye etmiyorum özellikle köpeğiniz varsa benim veterinerim oydu Kral'a davranışı sonucu bıraktım. Ahmet ey yani Pati vet kliniği onu hiç tavsiye etmiyorum köpeğime yanlış tedavi uygulayıp ameliyatlı olmasına neden oldu ona giden akrabalarımda hiç memnun değil. Şu an Murat bey Vet-Life vet kliniğine gidiyoruz 1 ay sonra gidilebilir mi gidilmez mi onuda sizle paylaşırım Akçaabat'ta Ali Yılmaz var onun için iyi diyorlar ooraya henüz gitmedim gidince paylaşırım onuda

Alıntı Yaparak Cevapla

16 Mart 2014 09:37
sashammm

Pati veteriner kliniği gercejten cok iyi. Biz hep oraya gidiyoruz :)

Alıntı Yaparak Cevapla

08 Nisan 2014 22:34
kraal

Arkadaşlar Beşirli'de Neşve Cafe arkasında Vet-Life Veteriner kliniği var. Murat Bey. Eğer vet sorunu yaşıyorsanız güvenemiyorsanız kesinlikle öneririm. Çok memnunum hem bilgili hemde canlarımıza para gözüyle bakmıyor. Ben Kral'ı gözüm kapalı emanet edebiliyorum ona sizlere de tavsiye ederim.

Alıntı Yaparak Cevapla

15 Nisan 2014 12:35
cnnbiber

Vetlife Murat başka da demem...gidince göreceksiniz neden demediğimi.:)

Alıntı Yaparak Cevapla

15 Nisan 2014 12:47
kraal

Orijinalden alıntı: cnnbiber

Vetlife Murat başka da demem...gidince göreceksiniz neden demediğimi.:)

Katılıyorum (:

Alıntı Yaparak Cevapla

16 Nisan 2014 22:20
sashammm

Aaa poker :D viz sahilde karsilasmistik :D goldenimizla oynamisti kopeginiz :D pati veteriner klinigi gercekten cok iyi. Adam genc aslinda belki isinde pek de gelismemis olabilir gerci :(

Alıntı Yaparak Cevapla

16 Nisan 2014 22:27
pokerfacetun...

Evet derencim hatirladim artik senin vet. Olmani bekliyoruz pokerle sana geliriz :)

Alıntı Yaparak Cevapla