TRABZON PET CLUP

06 Şubat 2014 22:38
pokerfacetun...

veteriner...

Trabzonda guvenip bildiginiz iyi bi veteriner var mi ?

Sponsorlar

Gelen Cevaplar

16 Nisan 2014 22:29
sashammm

Orijinalden alıntı: pokerfacetunas

Evet derencim hatirladim artik senin vet. Olmani bekliyoruz pokerle sana geliriz :)
hahaha :D beklerim :) :D

Alıntı Yaparak Cevapla

17 Temmuz 2019 05:41
nazanpatik

Merhaba,
Vet.İ.Serdar TOPAÇLIOĞLU ile,
2007 yılında köpeğimiz Patik sayesinde tanıştık.ilk aşılarını o yaptı:) Böylece Hayvanlar ve veterinerler alemine katılmış olduk.Trabzonun ne denli kıymetli bir veterinere sahip olduğunu anlatmak için yazıyorum bu yazıyı.Nerden mi? Veteriner fakültesinin olduğu ve birçok ünlü ünsüz veterineri mezun eden şehirden,Ankaradan yazıyorum.
Burada bir sokak hayvanı için dağdan bile arasınız köpeğe verilebilecek antibiyoıtik önermezler.getirin bakalım derler.nesine bakıcan?ücretsiz mi? hayır derler.Hayvan öksürüyor işte ne yaparım? ya da uyuz hangi ilacı verim? ya da vs. Ücretsiz bilgi vermezler.getirin derler o -bu -şu derler size hesabı geçirip köpeğide tedavi edemezler.Edeceğiniz yardıma da veterinerede lanet edip eve sinir le dönersiniz.Yahu elim iş yapar hayvanı iyileştirsem diyen insani duygunuzun içine ederler.
Serdar Bey,Köpeklerimin ve diğer yardım için aradıklarımın sağlığı için hemen ne yapmam gerektiğini söyler. Hatta 2. köpeğimi onun sayesinde sahiplendim.
İşini hakkıyla yapan ,''Hayvan Sağlığını'' maddiyattan önde tutan tek tanıdığım veteriner hekimdir Serdar bey.Bilgisi,teşhisi ve tavsiyeleri nokta atışı yaptı benim köpeğime.Açık ve net konuşur,sesi gür dür,oyalamaz kısa yoldan size ve hayvanınıza destek olur.Önemli olan da bu dur.Biz Ankarada kibarlıktan köpeğin tırnağını kesmeye korkan veterineri de gördük,basit bir antibiyotikle geçen bir hastalığı anlamayıp ,antibiyotikle boşuna organlarını yormayalım denilen köpeğin ölmesinide duyduk..ne beceriksizler duyduk gördük yaşadık.12 yıldır edindiğim tecrübelerimden biliyorum.neyse..
Serdar bey, sadece telefonla, bize verdiği ücretsiz bilgilerle, bir çok hayvanı tedavi etmemizi sağladı. Sırf onların teşekkürü bile yeter. Size saygım hep bakidir...Aynı şehirde olmak dileğiyle...teşekkürler...
Nazan TERZİ

Alıntı Yaparak Cevapla